Napísali o nás

Kategórie
 
 
 
 
 

Autokorektívne kartičky Poďakovanie

 
IVaše kartičky majú v našej rodine neskutočný a nečakaný úspech. :) Darovala som ich dospelému bratovi s DMO diagnózou. Je šikovný na všeličo, ale aj základné počítanie bolo pre neho vždy príliš tvrdým orieškom. Najprv sme s ním prešli veeeľmi pomaly všetky príklady z prvej knižky. On si trénoval matematiku a ja trpezlivosť. ;)
Vysvetlila som mu každú úlohu, pretože sú rôzne. Nie sú o automatickom drile. Je super, že sú to vždy o trochu iné pohľady na počítanie, s akými sa deti v živote stretnú - cez bodky na kockách, domyslenie si časti príkladu, predmetoch v košíku a pod. Dlho nad každou rozmýšľal, pomáhal si prstami. Teraz sa matematike venuje každý deň. Strašne ho to baví. Kartičky už má už celé ošúchané. Vždy začína od prvej úlohy a sám si skontroluje, či to má dobre. Počíta s ohromnou trpezlivisťou. A na naše veľké prekvapenie už zvláda príklady do 20! O chvíľu vytiahneme úplne novú neošúchanú druhú knižku. :) Ďakujeme vám. :)
 

V mesiacoch september až december 2019 sme zorganizovali množstvo seminárov a zúčastnili sme sa viacerých konferencií pre učiteľov základných a stredných škôl. Semiáre sme organizovali vo viacerých mestách po celom Slovensku pre učiteľov I. stupňa a pre učiteľov II. stupňa pod vedením PaedDr. Martiny Totkovičovej, PhD., Mgr. Petra Tótha, PhD. a RNDr. Moniky Dillingerovej, PhD. Ďakujeme za vaše pozitívne reakcie, z ktorých niektoré vyberáme. Už teraz sa na vás tešíme a v roku 2020 prídeme aj do vášho mesta. ĎAKUJEME!

     

Dobrý deň.
Ďakujem za seminár Financie v praxi, ktorého som sa zúčastnila. Pracovný zošit je veľmi dobrý. Žiaci si pri práci s ním zvýšia svoje finančné rozhodovanie. Na škole by sme boli radi, keby sa ministerstvo snažilo podporovať kvalitné pomôcky a nezostávalo všetko na pleciach rodičov.
Ešte raz ďakujem za rozšírenie obzoru v tejto téme.
Z. K.

Dobrý deň,
ďakujem. Seminár sa mi veľmi páčil. Bolo to niečo, s čím som sa ešte nestretla. Kartičky sú veľmi dobre spracované, zaujímavé. Najlepšie na tom je, že žiak si urobí sám kontrolu a učiteľ tak ušetrí na vyučovacej hodine veľa času, ktorý môže využiť na ďalšiu aktivitu. Matematiku neučím, ale získala som inšpiráciu. Na hodine ANJ, pri preberaní čísel, kartičky veľmi dobre využijem. Veľmi pekne ďakujem. Do každého ročníka sme z každej sady kúpili do školy po 10 ks AK. Žiaci s nimi radi pracujú.
S pozdravom
E. G.

Dobrý deň,
seminár sa mi páčil, kartičky sú zaujímavé. Ja učím v málotriednej škole, konkrétne prvákov a tretiakov. Mala by som záujem teda o Kartičky A a Kartičky C.
S pozdravom
E. M.

Dobrý deň,
Chcela by som reagovať na školenie Finančná gramotnosť. Bola som veľmi rada, že som sa rozhodla ísť. Je to určite lepšie zažiť si niektoré aktivity priamo, vypočuť si rady ako ktoré aktivity a úlohy s deťmi robiť od ľudí, ktorí už majú svoje skúsenosti ako si pracák len tak prelistovať. Pani Dillingerovú síce poznám, ale vždy vie niečím prekvapiť a inšpirovať .
V škole som sa už bavila s kolegami, že kúpime pracovný zošit pre deviatakov, po testovaní bude určite priestor na hodinách ho plne využiť. Záujem prejavila kolegyňa dejepisu občianskej a dokonca aj výtvarnej výchovy. Samozrejme, že najviac ho využijem ja matikárka. A veľmi sa mi páčil aj kvíz, ktorý ste nám predviedli, dúfam, že budem mať možnosť ho s deťmi vyskúšať.
Ďakujem a prajem veľa elánu pri tvorbe ďalších kvalitných materiálov
V. K.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia