Ako nakupovať

Kategórie
 
 
 
 
 

Tovar ponúkaný vydavateľstvom ABCedu môžete nakupovať na diaľku prostredníctvom internetu v e-shope www.abcedu.sk.

Vo výnimočných prípadoch nás môžete za účelom zadania objednávky osloviť e-mailom na adrese info@abcedu.sk.

Nákup na e-shope je možné realizovať s registráciou zákazníka alebo aj bez registrácie. Pri registrácii zadáte vaše údaje, ktoré sú potrebné na zostavenie objednávky a jej realizáciu, ako je meno, adresa, adresa doručenia tovaru, e-mailová adresa a telefónny kontakt na vás, a vytvorí sa vám účet, do ktorého sa budete prihlasovať zadaním vašej e-mailovej adresy a vami zvoleného hesla.

Pri nákupe na e-shope bez registrácie sa vám nevytvorí účet, ale v procese zadávania objednávky je potrebné vždy zadať vaše údaje potrebné na zostavenie a realizáciu objednávky (fakturačné a doručovacie údaje). V takom prípade vyplňte všetky údaje, ktoré potrebujeme za zabezpečenie objednávky v časti Pokladňa -Fakturačné/dodacie údaje - Rýchly nákup.

Registrácia:

Výhodou registrácie je, že pri následných objednávkach nepotrebujete opätovne zadávať vaše údaje a máte možnosť prezerať si stav vašich objednávok (po prihlásení sa do e-shopu). Registrácia Vám tiež umožňuje získať príležitostné zľavy a výhody pri objednávaní tovaru z nášho internetového obchodu.

Ak objednávate pre školu alebo inú právnickú osobu, je potrebné zadať fakturačné údaje vrátane IČO.

O úspešnej registrácii budete informovaný zaslaním e-mailu na vami zadanú e-mailovú adresu.

Doručovanie tovaru:

Štandardne pri objednávkach na e-shope doručujeme objednaný tovar v rámci Slovenskej republiky. Ak si želáte zaslať tovar mimo územie Slovenskej republiky, kontaktujte nás vopred mailom na info@abcedu.sk.

Vyhľadanie a výber tovaru:

V e-shope môžete prehliadať ponúkaný tovar zvolením príslušnej kategórie tovaru v rozbaľovacom menu v ľavom bloku e-shopu alebo jeho priamym vyhľadaním zadaním jeho názvu – symbol lupy vpravo hore v hlavnom menu e-shopu.

Zvoľte učebnice, pracovné učebnice, učebné pomôcky a ostatný tovar, o ktorý máte záujem. Po vyhľadaní tovaru ho uložíte do nákupného košíka kliknutím na tlačidlo , pritom môžete zvoliť počet kusov, ktoré objednávate. Pri zobrazení daného tovaru sa vám zobrazuje informácia, či je momentálne dostupný.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia